Wydrukuj tę stronę

Kupno i Sprzedaż Nieruchomości

Kancelaria prawna Dariusza Marca reprezentuje klientów w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości. Reprezentujemy również osoby fizyczne i spółki w nabywaniu, zarzadzaniu, finansowaniu, rozbudowie oraz wynajmowaniu nieruchomości. Oprócz domów i apartamentów, pomogamy zakupić lub sprzedać działki budowlane, restauracje, fabryki, biura, budynki apartamentowe, sklepy, inne lokale oferujące usługi itd.

REZYDENCJE

W zależności od jakości usług prawnych twojego adwokata, zakup lub sprzedaż domu może być milym lub przykrym doświadczeniem. Nasza kancelaria prowadzi klienta krok po kroku przez wszystkie tajniki kupna lub sprzedaży od momentu wybrania przez Panstwa przedmiotu kupna do samego "closingu" czyli sfinalizowania transakcji. Adwokat przygotowuje i dokładnie zapoznaje sie z kontraktem, zamawia "title" sprawdzenie tytulu wlasnosci sprzedajacego oraz survey (by się upewnić, że od strony prawnej nie ma żadnych problemów z domem) i przygotowuje wszystkie dokumenty wymagane do closingu.

LOKALE KOMERCYJNE

Kancelaria prawna Dariusza Marca reprezentuje wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa, spółki i organizacje we wszystkich transakcjach kupna lub sprzedaży nieruchomości.

KANCELARIA PRAWNA MECENASA MARCA


Poprzednia strona: Bankructwa